Dominik Grzęda, reprezentujący TKKF Siedlce, dołożył kolejny złoty medal do swojej bogatej mistrzowskiej kolekcji w kickboxingu.

W dniach 22-23 marca w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się tegoroczne mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule low-kick.

Startujący w nich Dominik Grzęda udowodnił, że w formule low-kick w Polce, od trzech lat nie ma sobie równych. Najlepszym kickbokserem w kraju formule low-kick siedlczanin został w 2022 roku. Przed rokiem obronił tytuł mistrza. Teraz w Piotrkowie Trybunalskim miał nie lada wyzwanie. Po raz drugi musiał pokazać, że jest dominatorem w Polsce w tej formule. Dokonał tego!

Grzęda w finałowej potyczce mistrzostw Polski kategorii 91 kg pokonał Michała Wodeckiego (Fight Gym Lublin) 3:0. - Finał przebiegł po mojej myśli, rywal był liczony dwa razy i podejrzewam, że mało brakowało do skończenia walki przed czasem – skomentował nasz utytułowany kickbokser.

W kat. 56 kg startowała inna zawodnikcza TKKF, Martyna Kozaczyńska. Zeszłoroczna zdobywczyni brązowego medalu, tym razem zakończyła zmagania na ósmej pozycji.