Bracia Maciej i Roger Garbaczewscy z sekcji kickboxingu TKKF Siedlce pokazali się z bardzo dobrej strony w VI Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w kickboxingu.

8 listopada na pływalni przy SP nr 8 w Siedlcach będzie można powalczyć o tytuł mistrza Siedlec w pływaniu. Zapraszamy na Otwarte mistrzostwa naszego miasta w pływaniu im. Marii Żyburowej.

Na przełomie września i października w naszym mieście został zorganizowany Turniej Piłki Nożnej Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem tej imprezy.

Wielkimi krokami zbliża się XXVIII Miejska Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Zachęcając do wzięcia udziału, prezentujemy regulamin i wykaz wszystkich konkurencji.

29 września Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach i Mazowiecki TKKF byli organizatorami „XXIV Regionalnego Crossu Rowerowego”. Zawody przeprowadzono na trasach wyznaczanych w okolicach siedleckiego zalewu Muchawka. Biuro zawodów oraz start i meta usytuowane były w „Cichej Stanicy”. Uczestnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych.