W dniu 24 lutego 2024 roku w sali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Amatorów w tenisie stołowym.

W tegorocznych mistrzostwach Siedlec Amatorów w tenisie stołowym do rywalizacji przystąpiło 31 zawodników i 1 zawodniczka. Byli to przedstawiciele woj. mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Pieczę nad prawidłowym przebiegiem zawodów sprawował doświadczony propagator tenisa stołowego i jeszcze aktywny gracz, Jerzy Głuchowski.

W turnieju najlepszy okazał się Tomasz Plichta, który w finale pokonał Karola Chmielaka. Trzecie miejsce przypadło Damianowi Ksionkowi, a czwarte Sławomirowi Wawryniukowi.

Oprócz turnieju głównego, organizatorzy postanowili przeprowadzić również turniej pocieszenia. Zwyciężył w nim Aleksander Gryckiewicz. Drugie miejsce zajął Nikodem Chaberski, trzecie Dariusz Rzewuski, a czwarty był Paweł Wiewiórka.

Organizatorem zawodów był Zarząd Miejski TKKF Siedlce. Udział przy organizacji mistrzostw miały także: Urząd Miasta Siedlce i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Dla spragnionych tenisowych emocji, zapraszamy 16 marca na deblowe mistrzostwa Siedlec.