Jerzy Głuchowski reprezentujący TKKF Siedlce, wziął udział w mistrzostwach Europy weteranów w tenisie stołowym.

W dniach od 26 czerwca do 1 lipca w norweskiej miejscowości Sandefjord zostały rozegrane mistrzostwa Europy weteranów w tenisie stołowym. Wśród startujących nie brakowało Polaków. Jednym z nich był Jerzy Głuchowski, związany z TKKF Siedlce.

Pan Jerzy w Norwegii rywalizował w singlu jak i w deblu w kategorii wiekowej 70 lat.

W grze singlowej rozpoczął zmagania od fazy grupowej. W grupie nr 25, do której został rozlosowany, mierzył się z Niemcem Manfredem Höserem, Czechem Janem Slepičką i Łotyszem Guntisem Senhofsem. Naszych „sąsiadów” pokonał bez straty seta, zaś z Łotyszem toczył zacięty, ale zwycięski bój (3:2).
W 1/32 finału siedlczanin pokonał 3:0 Niemca Volkmara Runge, ale w kolejnej fazie uległ Szwedowi Göranowi Skogsbergowi 0:3 i musiał zakończył udział w mistrzostwach.

W grze deblowej Jerzy Głuchowski walczył w duecie z Jerzym Magdoniem. W swojej grupie eliminacyjnej panowie pokonali estońsko-niemiecką parę: Guido Piksar/Roland Scherer 3:1, rozprawili się 3:0 z niemieckim duetem: Alfred Storm/Josef Wiermer, ale nie podołali Szwedom: Hansowi Erikowi Börjessonowi i Benny’emu Strandowi (1:3). Polacy zajęli drugie miejsce w grupie i awansowali do dalszej fazy gier (1/16). W niej musieli uznać wyższość Szwedów: Arviego Grapenheda i Görana Skogsberga (0:3).