16 turniejów, 60 uczestników - kolejny cykl turnieju tenisa stołowego o Grand Prix Ogniska TKKF Relaks w Siedlcach za nami.

Turniej tenisa stołowego o Grand Prix Ogniska TKKF Relaks w Siedlcach ma wieloletnią tradycję. Spora grupa osób spotyka się w środowe wieczory przy tenisowym stole, żeby wziąć udział w tymże turnieju.

Zakończony właśnie cykl rozpoczął się tradycyjnie we wrześniu, a zakończył w ostatnim tygodniu kwietnia. Wzięło w nim udział łącznie 60 uczestników, rywalizujących w dwóch kategoriach – amatorów i weteranów (powyżej 45 roku życia). Najstarszym uczestnikiem był zbliżający się do osiemdziesiątki Grzegorz Rowicki, prezes Ogniska Relaks, a zarazem wciąż aktywny zawodnik. Sędzią głównym zawodów był Dariusz Rzewuski, który prowadzenie cyklu przejął po nieodżałowanym Janie Sochackim.

W ostatnim turnieju, najlepszy w gronie weteranów okazał się Mariusz Trochim. Drugie miejsce zajął Jarosław Pietruszewski, a trzecie Aleksander Gryckiewicz.
W klasyfikacji generalnej najlepszej trójce znaleźli się: Ryszard Głuszczak, Sławomir Wawryniuk i Aleksander Gryckiewicz.

W gronie amatorów ostatni turniej wygrał Damian Ksionek, drugi był Marcin Trochim, a trzeci Łukasz Litwiniuk.
W klasyfikacji generalnej wygrał Ksionek, przed Litwiniukiem i Trochimem.

Puchary, dyplomy i nagrody pieniężne wręczyli Dariusz Rzewuski i Grzegorz Rowicki.