Kickbokserzy TKKF Siedlce mieli okazję zaprezentować się w Letniej Gali Kickboxingu „Duet Fight Night 22”. Obaj zakończyli swoje pojedynki zwycięsko.

 


Na plaży w Gdańsku Brzeźnie odbyła się Letnia Gala Kickboxingu pod nazwą „DUET FIGHT NIGHT 22“. Gala odbywała się w ramach 2 Ogólnopolskiego Festiwalu Sportów Plażowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka, byłego reprezentacyjnego piłkarza ręcznego. Łącznie odbyło się 12 pojedynków.

W karcie głównej było 8 walk o tytuły Mistrza Polski Pro-am w low kicku (3 rundy po 3 minuty). W dwóch walkach brali udział kickbokserzy TKKF Siedlce.

W kat. 91 kg Dominik Grzęda (TKKF Siedlce) wygrał z Mateuszem Kamińskim (Ninja Academy Warszawa). – Mateusz Kamiński postawił wysokie warunki, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Pojedynek był twardy, było dużo wymian i wydaje mi się, że podobał się publiczności. Walczyłem z nim kilka lat temu, na zawodach kick light, ale od tego czasu zrobił duży postęp. Zaskoczył mnie m.in. wytrzymałością na ciosy – przyznał Dominik Grzęda, który przygotowuje się do Mistrzostw Świata we Włoszech.

Drugi, po Dominiku Grzędzie, z zawodników TKKF Siedlce – Roger Garbaczewski wygrał w wadze 75 kg z Nikodemem Bigusem z Rebelii Kartuzy 3:0.