Koszykarskie emocje w centrum Siedlec

20 czerwca 2026 roku zostanie rozegrana 35 edycja Ulicznego Turnieju Koszykówki Blacktop. Zachęcamy do zapisów.

20 czerwca po raz 35 odbędzie się Uliczny Turniej Koszykówki Blacktop. Na miejscu turnieju czyli na ul. Pułaskiego w Siedlcach będzie można podziwiać umiejętności uczestników, rozkoszować się techniką gry pomarańczową piłką, spędzając przy tym czas na świeżym powietrzu.

Biuro zawodów będzie czynne od godz. 09.00. Start 35 Blacktop zaplanowano na godzinę 10.00.

Turniej zostanie rozegrany w pięciu kategoriach:
Grupa I – chłopcy Szkoły Podstawowe (klasa VI i młodsze)
Grupa II – chłopcy Szkoły Podstawowe (klasa VII i VIII)
Grupa III – dziewczyny Szkoły Podstawowe (klasa VII i młodsze)
Grupa IV – dziewczyny OPEN
Grupa V – chłopcy OPEN 

Aby wziąć udział w turnieju, należy zebrać 3-osobową drużynę (w kategorii OPEN: 3 osoby + 1 rezerwowa) i zgłosić swój udział najpóźniej do 15 czerwca 2026 roku.

Zgłoszenia przyjmuje do 15 czerwca br. Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach, ul. 3-go Maja 28, telefonicznie: 602-273-221, mailowo: tkkfsiedlce@onet.pl lub na kuponie zgłoszeniowym dostępnym w „Tygodniku Siedleckim”.

W kategorii chłopcy OPEN obowiązuje opłata startowa w wysokości 50 zł od drużyny, płatna w Biurze Zawodów gotówką w dniu turnieju. Pozostałe drużyny – udział bezpłatny.

Opłaty startowe w całości zostaną przeznaczone na nagrodę główną – im więcej drużyn, tym większa pula do wygrania! 

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki.

Na zwycięzców czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Organizator: Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach

Współorganizatorzy: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, Województwo Mazowieckie, Urząd Miasta Siedlce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *