Nie zwlekaj, zagraj o tytuł mistrza Siedlec na korcie tenisowym

W dniach 13-14 czerwca 2026 roku odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Amatorów Tenisa Ziemnego im. Marka Gutha.

Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach, Mazowiecki TKKF oraz koledzy śp. Marka Gutha zapraszają na Indywidualne Mistrzostwa Siedlec Amatorów Tenisa Ziemnego im. Marka Gutha.

Mistrzostwa będą rozgrywane na kortach TKKF przy ul. Batorego 8 oraz kortach ARMS przy ul. Prusa 6.

Uroczyste otwarcie nastąpi 13 czerwca 2026 roku o godz. 09.00, na kortach przy u. Batorego 8.

Rywalizacja będzie toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych:
– do 50 lat (ur. w 1976 roku i młodsi)
–  powyżej 50 lat (ur. w 1975 roku i starsi).

W turnieju nie mogą brać udział zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na listach rankingowych PZT.

W przypadku małej frekwencji którejkolwiek z kategorii, istnieje możliwość połączenia grup lub zmian w kategoriach wiekowych.

Zapewniamy bezpłatny udział, grilla dla uczestników oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe (pula nagród – 4000 zł).

Zgłoszenia do 10 czerwca pod numerem 515-248-750.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *