Drugi weekend marca tego roku stał pod znakiem tenisowych potyczek deblistów o tytuł mistrza Siedlec.
Nie tak dawno poznaliśmy indywidualnych mistrzów Siedlec w tenisie stołowym. Nie minęły trzy tygodnie i możemy poinformować o rozstrzygnięciach w deblowych zmaganiach przy pingpongowym stole.
14 marca 2026 roku w sali do tenisa stołowego w hali ARMS odbyły się wspomniane Mistrzostwa Siedlec deblistów-amatorów w tenisie stołowym.
W turnieju mogli wystartować amatorzy, którzy mieli ukończone 18 lat, a także zawodnicy z licencją PZTS startujący w rozgrywkach maksymalnie IV ligi.
Do rywalizacji przystąpiło 12 par.
Najlepsi okazali się Maciej Groszek i Arkadiusz Królak . Drugie miejsce zajęli Eugeniusz Tomaszuk i Stanisław Trzpioła . Na trzeciej pozycji zmagania ukończyli Robert Andrzejewski i Tomasz Plichta.
Organizatorem mistrzostw był Zarząd Miejski TKKF Siedlce. Partnerami wydarzenia byli: Miasto Siedlce i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.