21 lutego 2026 roku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisie stołowym.
Imprezą rozpoczynającą, jak co roku, kalendarz sportowych wydarzeń TKKF Siedlce, są mistrzostwa Siedlec przy tenisowym stole.
W tym roku postanowiliśmy stworzyć dwie kategorie: amator i czysty amator i w każdej z nich wyłonić zwycięzcę.
Za amatora uznaliśmy zawodnika, który ma ukończone 18 lat, posiada licencję PZTS i startuje w rozgrywkach maksymalnie IV ligi. Z kolei czysty amator to osoba, która ma ukończone 18 lat i nigdy nie brała udziału w ligach PZTS.
21 lutego 2026 roku do zmagań o tytuł indywidualnego mistrza Siedlec w tenisie stołowym przystąpiło ostatecznie 41 śmiałków. Rywalizacja przebiegała w małej sali do tenisa stołowego znajdującej się na obiekcie Agencji Rozwoju Miasta Sielce, przy ul. Prusa 6.
W kategorii amator triumfował Damian Ksionek . Drugie miejsce zajął Arkadiusz Królak, natomiast trzeci był Tomasz Sawczuk.
W kategorii czysty amator z tytułu najlepszego cieszył się Tomasz Plichta. Aleksander Gryckiewicz uplasował się na drugiej pozycji, a Piotr Rola na trzeciej.
Organizatorem turnieju był TKKF Siedlce, zaś partnerami: Siedlce Miasto Przyjazne i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.