Znamy rozstrzygnięcia w tenisowych mistrzostwach Siedlec

21 lutego 2026 roku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Siedlec amatorów w tenisie stołowym.

Imprezą rozpoczynającą, jak co roku, kalendarz sportowych wydarzeń TKKF Siedlce, są mistrzostwa Siedlec przy tenisowym stole.

W tym roku postanowiliśmy stworzyć dwie kategorie: amator i czysty amator i w każdej z nich wyłonić zwycięzcę.

Za amatora uznaliśmy zawodnika, który ma ukończone 18 lat, posiada licencję PZTS i startuje w rozgrywkach maksymalnie IV ligi. Z kolei czysty amator to osoba, która ma ukończone 18 lat i nigdy nie brała udziału w ligach PZTS.

21 lutego 2026 roku do zmagań o tytuł indywidualnego mistrza Siedlec w tenisie stołowym przystąpiło ostatecznie 41 śmiałków. Rywalizacja przebiegała w małej sali do tenisa stołowego znajdującej się na obiekcie Agencji Rozwoju Miasta Sielce, przy ul. Prusa 6.

W kategorii amator triumfował Damian Ksionek . Drugie miejsce zajął Arkadiusz Królak, natomiast trzeci był Tomasz Sawczuk.

W kategorii czysty amator z tytułu najlepszego cieszył się Tomasz Plichta. Aleksander Gryckiewicz uplasował się na drugiej pozycji, a Piotr Rola na trzeciej.

Organizatorem turnieju był TKKF Siedlce, zaś partnerami: Siedlce Miasto Przyjazne i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *