Reprezentanci TKKF Siedlce wywalczyli dwa medale w mistrzostwach Polski w kickboxingu, w formule kick light rozegranych w Jarosławiu.

Od 10 do 12 marca w położonym w woj. podkarpackim, Jarosławiu rozgrywano mistrzostwach Polski juniorów, seniorów i weteranów w kickboxingu, w formule kick light. Wśród startujących byli zawodnicy reprezentujący TKKF Siedlce.

Najlepiej zaprezentował się Daniel Jurzyk zdobywając złoty medal wśród juniorów w kategorii wagowej 94 kg. Na najniższym stopniu podium stanęła rywalizująca w kat. 70 kg w gronie seniorek, Weronika Adamczyk.

Poza tym w kat. 79 kg wśród seniorów walczyli dwaj inni kickbokserzy TKKF. Na szóstej pozycji sklasyfikowany został Damian Kruk, a na ósmej - Roger Garbaczewski.