Reprezentant TKKF Siedlce Dominik Grzęda powiększył kolekcję swoich medali o kolejne trofea.

Dominik Grzęda jest ostatnio najbardziej wyróżniającym się kickbokserem TKKF Siedlce. O jego dobrej formie mogą świadczyć medale, które od czerwca do sierpnia zdobywał na arenach krajowych jak i międzynarodowych.


Podczas rozegranego w Budapeszcie Pucharu Świata (2-5 czerwca) Dominik wywalczył srebrny medal rywalizując w formule low kick w kat. 91 kg.

W ostatni weekend czerwca (24-25 czerwca) nasz kickbokser startował w Mistrzostwach Polski Seniorów Pro-Am w low kicku. W czempionacie, który odbył się w Centrum Kongresowym Targów Kielcach dotarł do finału, w którym bez problemów (3:0) pokonał Macieja Kubickiego (SKK Kielce) i sięgnął po tytuł mistrzowski (kat. 91 kg).


Od 16 do 18 lipca w Łodzi odbywały się Europejskie Igrzyska Akademickie (European Universities Games). Dominik Grzęda również wziął w nich udział, chociaż rywalizował w nietypowej dla siebie formule - K-1 i niższej wadze (86 kg). Nie przeszkodziło mu to w dołożeniu do swojej medalowej kolekcji, kolejnego krążka – z brązowego kruszcu.