30 przedszkoli wzięło udział w XXIX Spartakiadzie Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli zorganizowanej przez Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach i Mazowiecki TKKF.


W tegorocznej XXIX edycji Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli do rywalizacji zgłosiło się 30 przedszkoli. Rozegrano 6 eliminacji, z których zwycięzcy uzyskiwali awans do półfinałów. W półfinale wystartowało sześć przedszkoli, a cztery najlepsze uzyskały awans do finału, który odbył się 5 grudnia w hali ARMS w Siedlcach przy ul. Prusa 6.

Zwycięzcą turnieju zostało Miejskie Przedszkole nr 26. Na drugim miejscu uplasowało się Miejskie Przedszkole nr 25, zaś na najniższym stopniu podium stanęły przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 22. Na czwartej pozycji znalazło się Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka.

W finałach przedszkola otrzymywały puchary natomiast dzieci medale, które były wręczane przez prezydenta Siedlec Andrzeja Sitnika, przewodniczącego Rady Miasta Henryka Niedziółkę oraz prezesa siedleckiego TKKF Jerzego Politowskiego.

W załączeniu komunikat końcowy uwzględniający wyniki eliminacji, półfinałów i finału.