Z racji 30-lecia istnienia Polskiego Związku Kickboxingu, zorganizowana została Wielka Gala, która odbyła się w Pałacu Bursztynowym we Włocławku. Nie zabrakło na niej siedleckich akcentów.

W Pałacu Bursztynowym we Włocławku odbyła się Wielka Gala z okazji 30-lecia Polskiego Związku Kickboxingu. Podczas gali ogłoszono nazwiska „Złotej Trzydziestki” PZKB. Zarówno na złotej liście u pań i jak i u panów, pojawiły się nazwiska podopiecznych trenera TKKF Siedlce, Andrzeja Garbaczewskiego.

Wśród kobiet zwyciężyła wielokrotna mistrzyni świata i Europy Agnieszka Rylik, która wyprzedziła inne utytułowane kickbokserki: Iwonę Guzowską i Annę Kasprzak. Czwarte miejsce zajęła Dorota Godzina, a następne Paulina Bieć, Paulina Jarzmik, Iwona Nieroda, Monika Florek, Marta Waliczek, Sandra Drabik, Kamila Bałanda, Karolina Koszewska, Kinga Siwa, Róża Gumienna. Czołową „piętnastkę” zamknęła była zawodniczka TKKF Siedlce, Katarzyna Furmaniak.

W rywalizacji mężczyzn pierwsze miejsce zajął słynny Marek Piotrowski, a na drugiej pozycji uplasował się inny legendarny zawodnik Piotr Siegoczyński. Trzecia lokata w plebiscycie związku przypadała Mariuszowi Cieślińskiemu. Miejsca od 4 do 15 zajęli kolejno: Przemysław Saleta, Roman Bugaj, Michał Wszelak, Łukasz Jarosz, Wojciech Szczerbiński, Damian Ławniczak, Robert Złotkowski, Robert Nowak, były reprezentant TKKF Siedlce Michał Głogowski, Bogdan Sawicki, Mirosław Karwiński i Piotr Falender.

W Pałacu Bursztynowym nagrodzono wszystkich trenerów reprezentacji Polski (w tym także m.in. byłych selekcjonerów) w poszczególnych kategoriach wiekowych w formułach ringowych i planszowych. Jedno z wyróżnień przypadło wspomnianemu już wcześniej Andrzejowi Garbaczewskiemu.