W dniu 6.06.2019 r. w Siedlcach rozegrano finały Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych – SOKOLIK 2019. 

W finałach wystąpiły drużyny, które wygrały eliminacje rozgrywane w sześciu rejonach: Siedlce, Mińsk Maz., Sokołów Podl, Wegrów, Łuków i Garwolin. Zawody finałowe rozegrano na trzech boiskach wyznaczonych na płycie głównej nowego stadionu w Siedlcach. Ogółem w finale wystąpiło 21 drużyn. 

GRUPA I  -  chłopcy szkoły podst.  kl. IV i młodsi
1.    Akademia Piłkarska Sokołów Podl.
2.    MKP Pogoń Siedlce
3.    Dwójka Garwolin

GRUPA II  -  chłopcy szkoły podst.  kl. V-VI
1.    Dąbrówka Mińsk Maz.
2.    MKP Pogoń Siedlce
3.    SP Wyszków

GRUPA III  - chłopcy gimnazja
1.    Łukowski Słoń na pasach
2.    Tuty Sokołów Podl.
3.    SP Nr 1 Węgrów

GRUPA IV  - dziewczęta szkoły podst. i gimnazja
1.    Tygrysiątka  Huta Mińska
2.    Piątka Łuków
3.    MKS Pogoń Siedlce

Wszyscy uczestnicy turnieju finałowego otrzymali nagrody w postaci koszulek z okolicznościowym nadrukiem oraz wyroby SOKOŁOWA. Zawodniczki i zawodnicy z trzech pierwszych drużyn otrzymali medale, a najlepsi zawodnicy z każdej kategorii statuetki.
W trakcie trwania turnieju uczestnicy otrzymali ciepły posiłek.

Organizatorem zawodów byli: Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach przy współudziale OZPN w Siedlcach oraz Redakcji „Tygodnika Siedleckiego”.

Organizatorzy dziękują drużynom za udział w zawodach, zawodniczkom i zawodnikom za sportową rywalizację oraz sponsorom, którzy wsparli organizację, Urzędowi Marszałkowskiemu, Miastu Siedlce, ARMS, Firmie SOKOŁÓW S.A.