Reprezentant TKKF Siedleckie Siedlce Dominik Grzęda wywalczył w Bratysławie brązowy medal mistrzostw Europy w kickboxingu w formule low kick.

W Bratysławie na Słowacji rozegrane zostały Mistrzostwa Europy seniorów w kickboxingu. Rywalizacja odbywała się w formułach: K-1 Rules, low kick i kick light.

W mistrzostwach walczył Dominik Grzęda. Kickbokser siedleckiego TKKF-u rywalizował w formule low kick w kategorii wagowej 91 kg. W swojej pierwszej walce pewnie pokonał Mołdawianina. W kolejnym starciu nie sprostał Serbowi, chociaż ta walka wzbudziła wiele kontrowersji ze względu na stronnicze sędziowanie na korzyść zawodnika z Bałkanów. Ostatecznie Dominik Grzęda musiał się zadowolić brązowym krążkiem, aczkolwiek ten wynik jest sukcesem podopiecznego Andrzeja Garbaczewskiego.

W formule low kick Biało-Czerwoni wywalczyli w sumie 6 medali – 1 złoto, 2 srebra oraz 3 brązowe.

W tabeli medalowej wszystkich formuł wygrali Rosjanie – 28 (11 – 7 – 10) przed Serbią – 16 (6 – 3 – 7) i Polską – 16 (5 – 3 – 8). W mistrzostwach startowali przedstawiciele 31 państw.